Apie Bitutę

Jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams  skirtas kultūrinis, švietėjiškas, krikščioniškas vertybes puoselėjantis žurnalas „Bitutė“ įvertintas jau ne vienos mažųjų skaitytojų kartos. Nuo 2002 m. leidžiamas ir turintis ištikimą būrį draugų žurnalas ir toliau išlieka atviras visiems vaikams, jų tėveliams, seneliams ir mokytojams, mėgstantiems skaityti, bendrauti, žaisti, tyrinėti ir atrasti!
 
Džiaugiamės galėdami pasiūlyti vaikams leidinį ugdantį tvirtus moralinius bei bendražmogiškus pagrindus ir padedantį susiorientuoti tarp daugybės įvairių pasiūlų ir nuomonių.
 
Mūsų tikslas – per žurnalo personažus bendrauti su vaikais, tapti kiekvieno vaiko, besidominčio jį supančiu pasauliu, draugu, bičiuliu. Norime parodyti vaikams domėjimosi pasauliu žavesį pasitelkdami modernius informacijos pateikimo būdus, taip pat vizualią informaciją, kuri lavina vaizduotę ir skatina kūrybiškumą.
 
Bendradarbiaudami su profesionaliais menininkais ir jaunais kūrėjais, siekiame rasti patrauklių ir šiuolaikiškų būdų, kaip jaunajai kartai perteikti tiesos, gėrio, grožio idealus, ugdyti pagarbą šalia esančiam žmogui. 
 
Stengiamės, kad skelbiami straipsniai, menininkų kūryba skatintų vaikus domėtis Lietuvos ir pasaulio visuomeniniu, politiniu gyvenimu, istorija, kultūra, suvokti savo vietą šiuolaikiniame pasaulyje; pritaikytos mažiesiems skaitytojams literatūros, dailės, muzikos, kino apžvalgos padėtų pažinti ir pamilti kultūrą; psichologines ir socialines problemas nagrinėjantys straipsniai mokytų kurti saugesnę, bendruomeniškumo principais grindžiamą aplinką.
 
Kad būtume pasiekiami kiekvienam vaikui 2007 m. tapome internetinės bendruomenės dalimi ir įkūrėme svetainę www.bitute.lt. 2015 m. svetainę modernizavome ir nuolat atnaujiname. 
 
Tikimės, kad  „Bitutės“ žurnalas ir svetainė mažuosius mūsų bičiulius skatins kurti, kritiškai mąstyti, reikšti savo nuomonę, būti aktyviais piliečiais!
 
Kviečiame įsigyti „Bitutės“ žurnalą prekybos centruose „Iki“, „Rimi“, „Maxima“, „Norfa“, spaudos kioskuose, parapijose. Žurnalą taip pat galite prenumeruoti visuose Lietuvos pašto skyriuose. 

Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?