Boružės Septyntaškės ir Peliuko nuotykiai

  • Titulinis
  • Boružės Septyntaškės ir Peliuko nuotykiai

Vaflių pyragas

Tai labai paprastas desertas, kurį daugelis yra gaminęs vaikystėje. Kai buvau maža, šis vaflių pyragas buvo vienas mano pirmųjų desertų (po gogel mogelio).

Mums reikės vaflių lakštų ir saldaus (neglaistyto) sūrelio. Vietoj sūrelio galite imti paprastą varškę, gerai išsuktą ir ištrintą su mėgstama uogiene.

Imame po vieną vaflio lakštą ir tepame varškės. Ant viršaus dedame kitą lakštą ir vėl tepame varškės. Reikėtų bent keturių tokių sluoksnių. Iš esmės desertas paruoštas. Bet dar pagardinkime – apliekime šokoladu, juk juo nepagadinsi jokio deserto.

Taigi, smulkiai sulaužome šokoladą ir dedame į dubenėlį. Šokoladą galima išlydyti garų vonelėje arba mikrobangų krosnelėje. Pirmu atveju imame nedidelį puodą, įpilame šiek tiek vandens ir užkaičiame. Užvirus puodui ant viršaus dedame karščiui atsparų dubenį su šokoladu (dubens dugnas neturi liesti vandens). O jei naudojame mikrobangų krosnelę, pakaitiname šokoladą 10–20 sekundžių, išimame, išmaišome ir vėl pakaitiname, kol šokoladas visiškai suskystės. Šiltą šokolado kremą pilame ant pyrago, išlyginame ir paliekame pastovėti bent keletą valandų.

Skanaus ir iki kito susitikimo!


Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?