Naujienos

Bitutė siūlo drauge gaudyti vasarą

Saulė iškaitino Bitutės sparnelius, tad surinkusi kūrybos medų ji skrenda atostogauti. O žurnalas kelionėje gali būti labai geras draugas. Tad visus, kurie atostogauja pas senelius kaime, su tėveliais keliaudami ar leidžia laiką namie Bitutė kviečia atsiversti liepos-rugpjūčio numerį.
Vaikus Bitutė supažindina su jų bendraamžiu Kajumi, kuris jau daug metų lanko futbolo treniruotes ir net patyręs rimtą traumą lieka ištikimas šiam užsiėmimui. O Kajaus treneris yra jo tėtis.
Kita įdomi pažintis „Bitutės“ puslapiuose – su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla. Jis pasakoja ne tik apie savo vaikystę, bet ir susitikimus su vaikais, apie skaitymo svarbą, „nes vaikai, kurie šiandien skaito knygas, rytoj pakeis pasaulį ar bent jau neprisivirs košės, kurią paskui paliks srėbti kitiems“.
Skruzdėlytė Greitutė rašo apie knygas, kurias galima skaityti per atostogas, Tomo Dirgėlos „Apie raganą Šiokiątokią“ – viena iš jų.
Vabalas Elniaragis šį kartą susiruošė prie jūros keliauti traukiniu, todėl ir jo pasakojimas – apie tai, kaip atsirado traukiniai, kaip geležinkeliai pradėti tiesti Lietuvoje ir panašūs dalykėliai.
Ištikimi „Bitutės“ skaitytojai jau turbūt pastebėjo naują žurnalo vabalą žurnalistą – Kaukvabalį Mokslinčių. Šiame numeryje jis atsako į vaikų klausimus apie mokslą.
O į klausimus apie tikėjimą kaip visada atsako kun. Antanas Saulaitis. Jis ne tik aiškina religines tiesas, bet ir pataria, pavyzdžiui, kaip įveikti liūdesį.
Nuotaiką praskaidrins ir Bitutės juokai, pasaka „Ankstyvo ryto dovanos“ arba spalvinimo puslapiai. Arba Boružės Septyntaškės receptai, pagal kuriuos net ir mažas skaitytojas gali gaminti patiekalus.
Dar skaitydami „Bitutę“ vaikai galės pakeliauti po Kiprą, iškylauti drauge su Peliuku arba su gamtininku ir rašytoju Selemonu Paltanavičiumi pasidairyti po Lietuvos gamtą, pažinti mūsų paukštelių gyvenimą ir pastebėti mažiausius augalus.
Bitutė linki visiems vaikams kūrybingos, šiltos vasaros, daug juoko su artimaisiais ir bičiuliais, kupino šviežio medaus šaukštelio ir gerų įspūdžių skaitant žurnalą. Pagauk vasaros Bitutę


Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?