Naujienos

Monstriukė Molė kviečia nupiešti draugystę

Animacinis filmas patiems mažiausiems „Monstriukė Molė“

Monstriukė Molė – mylimiausias ir vienintelis vaikas Popo ir Etnos Monstrų šeimoje. Gyvena ji Monstrų šalyje ir dienas leidžia linksmai žaisdama su geriausiu draugu, prisukamu žaislu Edisonu. Bet monstriukės mama padeda kiaušinį, kurį tėtis turi išperinti, ir Molės laukia didelės permainos. Ištisus metus monstriukė buvo šeimos numylėtine, o dabar turi pasiruošti vyresniosios sesutės vaidmeniui. Molė be galo nekantrauja. Iš tos laimės net numezga šiltą kepurytę su bumbulu mažojo monstriuko galvytei. Bet viskas ne taip paprasta. Mamos padėtą kiaušinį tėtis turi saugiai nugabenti į Kiaušinių salą, kur išsirita monstriukai. Tėveliai išsiruošia į kelionę. Kad ir kaip liūdna, Molei drauge negalima. Tačiau rytą ji aptinka, kad tėveliai per skubėjimą pamiršo jos megztą kepurytę, ir nusprendžia leistis iš paskos. Juk kūdikio galvytė turi būti laikoma šiltai. Kiekvienas monstras tai žino!
Leiskis į nuotykių ir linksmybių kupiną kelionę kartu su monstriuke Mole ir jos geriausiu draugu Edisonu! Animacinis filmas „Monstriukė Molė“ pasieks visus Lietuvos kino teatrus nuo lapkričio 11 dienos.

Konkursas!

O dabar – konkursas! Monstriukė Molė kviečia nupiešti draugystę – savo draugystę su geriausiu draugu ar keliais draugais, arba kaip draugaujate su sesute ar broliuku!
Piešinius siųskite redakcijai, nurodydami „Draugystės piešinių konkursui“, ir laukite kito mėnesio žurnalo numerio – jame bus paskelbti trys konkurso laimėtojai, kuriems atiteks šie prizai: „Monstriukės Molės“ krepšelis ir DVD filmai „Troliai Mumiai Rivjeroje“ bei „Bitė Maja“.
Sėkmės kūryboje!

Save


Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?