Išmanusis Jonvabalis Žybsis

Viešoji įstaiga „Bitutės žurnalas“ pristato nemokamą programėlę „Bitutės atradimai“

„Bitutės atradimai“ – išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams skirta programėlė, kuri leis jauniesiems žurnalo skaitytojams su savo mylimais herojais bendrauti ne tik skaitant žurnalą, bet ir kartu žaidžiant.

Programėlė vaikus kviečia ne tik žaisti – taip pat galima sužinoti daug įdomių ir naudingų dalykų. Galite atsidurti muzikos pasaulyje ir sužinoti, kokiais instrumentais grojama kameriniame orkestre ar  pažinti lietuvių liaudies instrumentus bei išgirsti jų skambesį; dar ši programėlė gali nukelti į paslaptingą sakralų pasaulį, kuriame atrasite ypatingų indų, naudojamų Šv. Mišiose, arba galite pramogauti ir patirti linksmų nuotykių su „Bitutės“ skaitytojų pamėgtu Peliuku.

Programėlę „Bitutės atradimai“ galite nemokamai atsisiųsti „Android“ ir „iOS“ įrenginiams čia:

Už „Bitutės atradimus“ esame dėkingi programėlės kūrėjui Artūrui Kareckui ( androidvaikams )  ir Dianai Darčianovaitei (TutoToons), taip pat „Bitutės žurnalo“ rėmėjams Lietuvos kultūros tarybai ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijai, ir Lietuvių katalikų religinei šalpai bei iliustracijų kūrėjoms Justinai Pakalnytei ir Linai Jakučionytei.


Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?