Mano draugas Dievas

Liepos-rugpjūčio mini Bitutė

Sveiki, vaikai,


Džiaugiamės nuostabiausiu metų laiku – nuotaikinga, spalvinga ir nuotykių kupina vasara. Taip smagu, kai nereikia anksti keltis, ar kur nors skubėti… Gali tiesiog mėgautis laiku ir veikti tai, kas miela tavo širdžiai ir įdomu. Vasara visada turi kuo mus gaivinti: naujais potyriais, netikėtomis staigmenomis, gamtos spalvingu grožiu ir šiltu vėjo dvelksmu, jūros žydromis bangomis ar rasotomis žolėmis pievose…
Nuostabiausias laikas. Tikiuosi jau spėjai pasigrožėti vakarėjančiu dangumi. O gal stebėjai ankstų saulės tekėjimą? O gal užuodei nupjautos žolės kvapą ar ant smilgos susinėrei kvapniųjų žemuogių? Jei dar ne – nepraleisk progos gėrėtis gamta, džiaugtis jos gėrybėmis bei stebinti kitus savo geraširdiškumu ir dėmesingumu. Juk Bitutė Tave kviečia į nuotykį per Dievo Kūriniją! Nepamirštame ir jau palaimintuoju paskelbto Teofiliaus šių metų šūkio „TIESA PADARYS JUS LAISVUS“!

1. Kuo vardu palaimintasis, kuris tokiu buvo paskelbtas Vilniaus Katedros aikštėje?

2. Daiktai, priliesti prie palaimintojo sarkofago, vadinami: trečiojo laipsnio ………… ? Prisimindamas Šventajame Rašte minimus vardus sužinosi atsakymą.

3. Kaip vadinama paskelbimo palaimintuoju iškilmė? Eidamas rodyklių kryptimi sužinosi teisingą atsakymą. Pradėk nuo paryškintos raidės.

4. Kaip vadinama paskelbimo šventuoju iškilmė?

 


Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?