Per tamsą - šviesos sutikti

Į pavasario kalną

Ką tik buvo žiema – taip esame įpratę vadinti vasarį. Tačiau jis tampa vis mažiau panašus į žiemą. Ar pavasarį atneš kovas? Ar tikras pavasaris bus balandį? Tuo įsitikinti galime mes patys, tereikia namie palikti kompiuterį, mobilųjį telefoną ir eiti į gamtą. Štai ten viską sužinosime. Paklausite – o kodėl nereikia telefono? Iš tikro, jis labai naudingas, bet ne gamtoje. Čia visai nereikia jo keliamo triukšmo, pagaliau – jis neleis mums viso dėmesio skirti stebėjimams. Eikime „švarūs“, klausydamiesi gamtos muzikos, uostydami gamtos kvapus ir matydami gamtos spalvas.

Kuo mus pasitinka kovas? Jūs jau žinote, kad kovo 4-ąją, per Šventą Kazimierą, yra ir Kovarnio, arba paukščio kovo, diena. Ar pažįstate jį ir atskiriate nuo varnos? Jis toks juodas, žvilgančiom plunksnom žirglioja po pievą, o radęs nukritusią šaką lekia su ja snape į koloniją, kur kovų lizdų dešimtys ar šimtai ir puola tvarkyti savo namus.

Kovą gamta atgimsta, bet tą daro labai atsargiai, lyg įsiklausydama į tai, kas vyksta aplinkui. <...>

Visą straipsnį skaityk Bitutės žurnale, kurį rasi prekybos centruose ir parapijose!Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?