Mano draugas Dievas

Rugsėjo - spalio mini Bitutė

Sveiki, vaikai,
Vėl praūžė spalvingoji ir nuotaikingoji vasara, jos nuotykiai slepiasi atminty. Tačiau nuostabusis ruduo suteikia malonumą vėl sutikti klasės draugus ir su jais dalytis tais nuostabiais patyrimais, kuriuos išgyvenome per vasaros atostogas. Tiek visko nutiko, kad draugų klegesys netyla nei mokyklos koridoriuje per pertraukas, nei kieme po pamokų. Juk taip smagu sugrįžti mintimis į karštos vasaros potyrius ir išgirsti, ką nuveikė klasės ar mokyklos draugai. Nuostabusis spalvingasis ruduo taip pat dovanoja savo žavesį, lepindamas gamtos gėrybėmis ir šilumos trupinėliais, leidžiančiais ilgėliau užsibūti lauke, bendrauti su pasiilgusiais draugais. O visa Lietuvėlė aidi ir gyvena popiežiaus Pranciškaus vizitu, kuriam ruošėmės visą vasarą. Neįtikėtinas dalykas, kad mūsų mažą kraštą lanko Šventasis Tėvas. Bitutė tęsia pažintį su visų mylimu popiežiumi Pranciškumi.

 

O jeigu nori dalyvauti šv. Mišiose, kurioms vadovaus popiežius, turi su tėveliais užsiregistruoti internetu - https://popieziausvizitas.lt/programa/susitikimu- vietos/

 


Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?