Bitutės svečiai

Marija gyvena Tenerifėje

Marija, papasakok ,,Bitutės“ draugams apie save: kur gyveni ir kur mokaisi? Kas labiausiai patinka mokykloje?
 
Esu Marija Butautytė, man – dešimt metų. Antrus metus gyvenu Mangų sodyboje Tenerifės saloje, Kanarų salyne. Man čia labai patinka, nes yra šilta ir pilna driežų. Driežus labai smagu gaudyti (jie be galo greiti). Mano šuo Marsas (prancūzų buldogas) taip pat įnirtingai juos medžioja. Aš jų nevalgau, bet Marsas...
Pirmas dvi klases baigiau lietuviškoje mokykloje Lietuvoje. Dabar jau antrus metus mokausi anglų kalba „Wingate School“. Labiausiai mėgstu pasaulio pažinimą ir ispanų kalbą, o šiuo metu ypač susidomėjau regbiu ir tinkliniu. 
Kad nepamirščiau gimtosios kalbos, lankau „Baltic International School – Tenerife“, ten mokausi lietuvių kalbos. Man ten labai patinka, nes mokytoja Rolanda – labai gera ir įdomiai moko, be to, pasiilgstu bendravimo gimtąja kalba. Per lietuvių kalbos pamokas žaidžiame įvairius žaidimus, rašome rašinėlius ir atlikinėjame užduotis. Mokslo metų pabaigoje įmetėm butelį su laišku į Atlanto vandenyną, ir man tai labai patiko. Tikiuosi, kad jį kažkas sužvejos ir perskaitys mūsų palinkėjimus vandenynui. Visa tai sugalvojo mokytoja Rolanda.
 
 
Su tėveliais daug keliauji, keiti gyvenimo vietas. Ar tau patinka kelionės? Kokios aplankytos vietos pasaulyje tau, Marija, yra mieliausios?
 
Mano šeima – tėtis, mama, septynmetė sesė Luka ir Marsas – daug keliauja, o aš, žinoma, kartu. Esame aplankę daugybę šalių ir keliauti man tikrai patinka, nors labai gaila paliktų draugų. Labiausiai patiko Australijoje – ten, Melburno mieste, aš ir gimiau. O dabar patinka tyrinėti Kanarų salyną. Kol kas mieliausia – La Gomeros sala ir, žinoma, Tenerifė, kuri šiuo metu yra mano namai. Dar liko aplankyti La Palmos salą. Planuoju ten nuvykti per rudens atostogas.
 
 
<...> Visą interviu su Marija skaityk naujausiame žurnalo numeryje, kurį jau gali įsigyti prekybos vietose ir parapijose! 

Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?