Naujienos

Pavasariškas žurnalo vaikams ,,Bitutė” numeris jau skuba pas vaikus!

Kovo-balandžio ,,Bitutės” numeris – visas apie pavasarį: jame vaikai atras ir pavasario gamtos, spalvų, ir šiam metų laikui svarbių švenčių, ir, žinoma, smagių užduočių bei linksmų nuotykių. Ištikimas ,,Bitutės” draugas gamtininkas Selemonas Paltanavičius netgi išmokys pasidaryti inkilėlį, kad paukščiai giesmeles giedotų ne tik žurnalo viršelyje, bet ir šalia namų. 
Antrasis šių metų numeris kvies vaikus įsigilinti į sveikatingumo temą: Vabalas Elniaragis pasakos, kaip nuo seno lietuviai stengėsi visada išlikti sveiki, Kaukvabalis Mokslinčius atskleis, ar kosmonautai irgi serga, Boružėlė Septyntaškė siūlys sveikos vakarienės receptą. Gal pavasarį ragaukim daugiau daržovių? Taip pat šioje ,,Bitutėje” spausdinamas tekstas apie dantukų valymą. Ar tikrai žinome, kaip tinkamai juos prižiūrėti? Žurnaliuke esantys patarimai pravers ne tik mažiesiems skaitytojams, bet ir jų tėveliams.
Šį kartą Bitutė kalbina Rapolą iš Kauno. Jis mielai su bendraamžiais dalijasi savo veiklomis po pamokų: berniukas groja būgnais, konstruoja robotus, lanko Šv. Teresėlės ateitininkų kuopą. Bitutė pažada, kad interviu su Rapolu bus ne tik labai įdomus, bet dar ir linksmas!
Draugystę su Dievu puoselėti ir suprasti padės pieštos istorijos, užduotys, kun. Antano Saulaičio atsakymai į vaikų klausimus. Šįkart  – viskas apie gavėnios laiką ir artėjantį šv. Velykų džiaugsmą. Žurnale vaikai atras ir Biblijos eilutės komentarą, padėsiantį pritaikyti Dievo žodį savo kasdienybėje. 
Žinoma, ,,Bitutė” visada parengia vaikams smagių užduotėlių, įdomių eksperimentų, kuriuos jie galėtų atlikti namuose. Šiame numeryje atsirado ir nauja skiltis  – kruopštumą, atidumą ir kūrybiškumą skatinantis spalvinimo puslapis. Bitutė kviečia vaikus į jį sudėti visas pavasario spalvas!
 
Žurnalą įsigyti galima prekybos centruose, parapijose bei katalikų pasaulio leidinių knygynuose.
Daugiau informacijos: www.bitute.lt 
 

Prenumeruok
Užsiprenumeruok – ir „Bitutė“ atskris tiesiai į tavo namus!
Prenumeratą  įsigyti galite išties paprastai – internetu arba nuėję į bet kurį Lietuvos pašto skyrių. O subūrusiems prenumeratorių komandą, dar pritaikysime ir nuolaidą!

Plačiau
Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?