Bitutės svečiai

Rapolas

Labas! Bitutė ir vėl nori supažindinti su savo draugais. Šįkart – su Rapolu. Oi, kiek daug visko turi jis mums papasakoti apie savo veiklas ir pomėgius, šeimą ir įsipareigojimą organizacijai. Jeigu tau kartais po pamokų pasidaro nuobodoka, būtinai perskaityk pokalbį su Rapolu ir pamatysi, kiek daug šaunių dalykų galima sugalvoti. Smagaus skaitymo
 
Rapolai, papasakok „Bitutės“ draugams apie save: kiek tau metų, į kurią klasę eini, ką mėgsti veikti?
 
Aš esu Rapolas Malinauskas, antras vaikas ir pirmas sūnus mūsų šeimoje, šeštas anūkas. Lankiau Montessori darželį, pradinę Montessori mokyklą, dabar einu į penktą klasę Kauno jėzuitų gimnazijoje. Gimiau, mokausi ir gyvenu Kaune – pasirodo, esu kaunietis. Man 11 metų, gimiau 2007 metų rudenį. Mama pasakojo, kad buvo gražus ir šiltas ruduo, dažnai laiką leisdavome lauke. Dar ji pasakojo, kad gimiau labai susiraukęs ir didelis. Nieko neatsimenu.
Kiek save atsimenu, nuolat konstruoju LEGO. Ypač patinka įvairios mašinos, modeliukai. Esu lankęs trasinio modeliavimo ir aviamodeliavimo būrelius, nes smagu ne tik modeliuoti ir konstruoti, bet ir lenktyniauti, dalyvauti įvairiose varžybose. Tėvai skatina mane būti aktyvų, tad plaukiojau baseine ir šiek tiek šokau breiką. 
Laisvalaikiu mėgstu važinėti dviračiu ir šokinėti ant batuto. Be kompiuterinių žaidimų ar XBOX‘o taip pat nebegaliu apsieiti. Patinka lenktynių ir statymo, architektūriniai žaidimai. Gerai, kad lieka laiko paskaityti knygų, nes labai mėgstu tai daryti. Labiausiai patikusios knygos – Hario Poterio serija.
 
Tu groji būgnais ir lankai robotikos būrelį. Papasakok, kaip ėmeisi šių veiklų ir kas tave jose žavi.
 
Kartą užsinorėjau groti būgnais, nes išgirdau, kaip groja mano krikšto brolis. Groju jau nuo pirmos klasės ir vis dar patinka. Važiavau į konkursą – buvo smagu, susirinko daug vaikų iš visos Lietuvos. Tuomet užėmiau 3 vietą. Džiaugiuosi mokytoju, nes jis ne tik gerai moko, bet dar ir pasikalbam apie daug ką. Dar groju tokiu dideliu ksilofonu ir marimba, vibrafonu. Lankau ir pianino pamokas, tik nelabai patinka koncertai muziejuose – ten susirenka nemažai žmonių, būna nedrąsu groti. 
Gimnazijoje lankau robotikos būrelį – labai norėjau į jį patekti ir man pavyko. Su draugais konstruojame LEGO robotus, juos programuojame, organizuojame kovas – labai patinka ir kurti, ir mokytis technikos, elektronikos. 
 
<...>
 
Visą interviu su Rapolu tekstą rasi naujausiame Bitutės numeryje, kurį jau gali įsigyti prekybos vietose!

Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?