Bitutės svečiai

Pokalbis su rašytoju Vytautu V. Landsbergiu: ,,Man Lietuva – kaip mama“

Bičiuliai, Bitutė šį kartą maloniai pasikalbėjo su rašytoju, režisieriumi, dainų autoriumi Vytautu V. Landsbergiu. Tikriausiai esate skaitę daug jo knygelių, girdėję dainų. Autorius jums pasakos apie savo pomėgius, kūrybą ir meilę Lietuvai.
 
Kokias knygas pats skaitėte, kai buvote vaikas? Kokios muzikos klausėtės?
 
Tėvo biblioteka buvo (ir tebėra) labai didelė, tad skaičiau viską, ką suprasdavau. Iš eilės. Dabar galvoju, kokia sėkmė, kad televizorius mūsų namuose atsirado tik sulaukus trylikos ar keturiolikos. Knyga buvo vienas pagrindinių laisvalaikio leidimo būdų, ypač kai lyja, kai negali eiti į lauką ar sergi. Grafus montekristus „pervariau“ turbūt dvidešimt sykių, kaip ir „Vinetu“, „Tarzaną“, „Mobį Diką“ ar kitas „kultines“ to meto vaikėzų knygas. Muzikos irgi netrūko, vinilinių plokštelių su klasika, italų dainom, džiazu, indiška muzika – visko, ką mėgo tėvas, klausiau ir aš. Mocarto „Rekviem“ kažkodėl mėgau, net įsijautęs diriguodavau tai plokštelei. Man ūgtelėjus atsirado bitlai, o paskui per sieną atvežti „Pink Floyd“ „nunešė stogą“ ir iki šiol neparnešė. 
 
<...>
 
Visą interviu su rašytoju skaitykite naujausiame Bitutės žurnalo numeryje, kurį įsigiję prekybos centruose kartu gausite ir saldžią dovanėlę!

Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?