Bitutės svečiai

Vasarė ir Vakaris gyvena Tailande

Vasarė ir Vakaris jau ketverius metus gyvena Tailande, Krabi regione. Iš pažiūros atrodo, kad gyvenimas tropinio klimato šalyje visai kitoks – dienas leidi paplūdimyje, valgai šviežius vaisius ko ne tiesiai nuo medžių, šildaisi saulutėje ir niekuo nereikia rūpintis. O kaip yra iš tikrųjų? Įspūdžiais su Bitute dalijasi dvyniai Vakaris ir Vasarė.

Esate dvyniai – koks jausmas su broliu/sese augti kartu ir viskuo dalintis? 

Vakaris (juokiasi): Kartais labai linksma, kartais nuobodu, pavyzdžiui, kai sesė nori veikti tai, kas man nepatinka. 

Vasarė: Visai gerai, jei aš ką nors gaunu, dalinuosi su broliu, jei brolis – jis dalinasi su manim. 

Ar labai smagu, kad esate tokie panašūs, ar kartais būna ir nesutarimų, gal net pykčių? Ar mėgstate būti vienodi, ar kaip tik augant su tokiu pat kaip tu, norisi būti visiškai skirtingiems? 

Vakaris: Būna visko. Man labai patinka būti panašiu į sesę. Kai turėjau ilgus plaukus, visi sakė, kad aš esu vyresnė sesė. Man patinka kai mus vadina dvynukais. 

Vasarė: Būna ir nesutarimų, ir pykčių, bet būna ir juokų, ir sutarimų. Man patinka būti vienodiems, nes tada atrodom, kaip dvynukai. Man labai patinka, kai visi supranta, kad mes dvynukai, tada gaunam dėmesio ☺ 

Tailande gyvenate jau ne pirmus metus – atsikraustėte 2015 m. Kaip atsitiko, kad čia atkeliavote? Ar norėjote važiuoti, nebuvo baisu? 

Vasarė: Nebuvo. Mūsų tėvai sugalvojo čia atsikraustyt, o mes, aišku, su jais. Man buvo linksma ir labai džiaugiausi. 

Vakaris: Man irgi nebuvo baisu, aš net nežinau, norėjau ar nenorėjau čia, nes nebuvau buvęs. Aš čia atskridau su lėktuvu. 

Papasakokite apie savo „darbo dieną” – turbūt kaip ir Lietuvoje einate į mokyklą, turite įvairios popamokinės veiklos? Kaip atrodo mokykla Tailande? Mokotės ne lietuvių kalba ir su vaikais iš įvairių kraštų? 

Atsikeliam, pavalgom ir keliaujam į mokyklą. Mama arba tėtis mus nuveža. Pažaidžiam žaidimų aikštelėj su draugais, pagiedam himną ir keliaujam į pamokas. Pamokos vyksta anglų kalba, dar mokomės tajų ir kinų. Turim 2 pamokas, tuomet pertrauką, vėl 2 pamokas ir vėl pertrauką. Papietavę vėl turim 2 pamokas ir pertrauką, tada dar 1 pamoka ir pamokos baigiasi. Po pamokų liekam mokykloj house activities (kaip popamokinė veikla) – darom įvairias smagias ir įdomias veiklas – žaidžiam gaudynių, gaminam užkandžius, auginam daržoves, ruošiamės šventėms, pavyzdžiui, dabar ruošiamės sporto dienai. Ir tris kartus per savaitę turim papildomus užsiėmimus – šį trimestrą kartą per savaitę Vakaris lanko futbolą, abu – mezgimą ir Vasarė šoka tajų šokius. Grįžtam namo vėlai, apie 17:30 val., tai jau laiko daug nelieka. O savaitgaliais žaidžiam su draugais, kartais važiuojam prie jūros ar keliaujam, gaminam valgyt, tvarkomės namus. 

<...>

Visą Vakarės ir Vasario istoriją skaityk liepos-rugpjūčio „Bitutės“ numeryje, kurį gali įsigyti prekybos vietose ir parapijose! 

 
 

Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?