Bitutės svečiai

Interviu su žurnalo viršelio heroje Aiste Povilaityte

Aistei gruodžio viduryje sueis aštuoneri metai. Mergaitė mokosi Simono Daukanto progimnazijos 2a klasėje. Baleto mokosi jau ketvirti metai. Taip pat lanko Algirdo muzikos mokyklos fortepijono klasę, dainuoja chore ir šoka pramoginių šokių būrelyje.


Kodėl tu apsirengusi baleto drabužiais?


Todėl, kad mėgstu šokti baletą ir lankau baleto mokyklą. Šokti man labai patinka, ypač atlikti pratimus prie lazdos. Dar labai patinka ruoštis baigiamiesiems spektakliams, nes juos mes šokame Operos ir baleto teatre. Ten jau esu šokusi „Don Kichote“ ir „Miegančiojoje gražuolėje“.Manau, kad balerinos truputį panašios į bitutes, nes irgi beveik moka skraidyti. Jeigu tu mokėtum skraidyti, kur norėtum nuskristi?


Jei mokėčiau, nuskrisčiau į Džibutį ir į Italiją.

 

Žinau, kad vaikai dabar labiausiai mėgsta žaisti kompiuteriu. O tu? Ar mėgsti skaityti? Lankyti koncertus, teatrą, kiną? Ką įdomaus esi mačiusi, gal patartum ir kitiems vaikams pažiūrėti, paklausyti, perskaityti?

Kartais mėgstu žaisti su kompiuteriu, bet labiausiai patinka vaikščioti į kiną ir į teatrą, ypač į „Lėlės“ ir  Operos ir baleto teatrą. Vaikams siūlyčiau pamatyti spektaklius „Evoliucija“ ir „Spragtukas“. Man taip pat patiko „Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“, „Muzikinė dėžutė“, „Voro vestuvės“, „Pelenė“, „Miegančioji gražuolė“.

 

Ar tau patinka mokykloje, kokios pamokos, o gal pertraukos?

Man patinka mokykloje, labiausiai šokių pamoka ir, be abejo, pertraukos.

 


Koks metų laikas tau labiausiai patinka ir ką mėgsti veikti vasarą, rudenį, žiemą ir pavasarį?


Man patinka visi metų laikai. Žiemą mėgstu švęsti savo gimtadienį. Vasarą važiuoju į kaimą pas senelius, prie jūros ar ežerų. Ruduo man patinka dėl to, kad prasideda nauji mokslo metai ir susitinku su savo draugais. Pavasaris man patinka, nes viskas sužaliuoja, o man labai smagu, kai žydi gėlės.Gyveni Vilniuje, o ar turi kaimą, kur mėgtum nuvažiuoti?


Turiu du kaimus – vienas yra Žemaitijoje, kitas Dzūkijoje. Ten gyvena mano diedukai. Vieni diedukai laiko ožkytes ir aš su jomis mėgstu draugauti, jas pašerti. Su kuo tau labiausiai patinka leisti laiką? Labiausiai su savo šeima. Taip pat patinka žaisti kieme su draugais ar namie su žaislais.Kokie žaislai tau labiausiai patinka?

Labiausiai patinka įvairūs stalo žaidimai, „Lego“ dėlionės.

Ar lauki Kalėdų? Kaip jas šventi?

Kalėdų labai laukiu, nes gaunu krūvą dovanų. Per paskutines Kalėdas į svečius buvo atvykę seneliai iš Žemaitijos ir mes visi ėjome į Bernardinų bažnyčią, ten buvo gyva prakartėlė su asiliuku ir avytėmis.Kuo norėtum būti užaugusi?
Odontologe.


Ko palinkėtum visiems „Bitutę“ skaitantiems vaikams?


Linkiu daug svajoti, mylėti savo šeimą ir daug šokti.


Kontaktai

VšĮ Bitutės žurnalas"
Adresas: Pilies g. 8
LT-01123 Vilnius

Redakcija
Viršupio g. 5
LT-01215 Vilnius
Mob. tel. 8 615 37708
El. p. redakcija@bitute.lt

Naujienos
informacija ruošiama
Mūsų draugai
Naudinga

Kaip prenumeruoti?